March 2012

Rihanna Podporuje Bitevní loď v praxi ve konzervativní Chic Halter Dress/ Rihanna Promotes ‘Battleship’ In An Conservative Chic Halter Dress

30. march 2012 at 18:50 | Terez(Smiley) |  Newz Rihanna

Rihanna Battleship

rihanna-battleship-3

Po vystoupení z sans pants , hvězda uklidil její vzhled a vyšel ven, skvěle leští, a současně podporovat svou poslední Flick - Miluji vidět hvězdu, jako je tato!

Rihanna je v Londýně na podporu svého nadcházejícího filmu, bitevní loď, a když se ukázalo, mimo zabil pochybné get-up její Alexander Wang před pádem ohlávku šatů byl klasický, sexy a šik. Nemohu si vzpomenout, kdy naposledy viděli jsme hvězdu v něčem tak jednoduché - ale ona vypadá tak skvěle!
Olivově zelená přelétl přes její štíhlý rám, zatímco dres uzel-detailů na přední přidal nějakou hloubku. Pořád její příslušenství minimální, udržení zaměření na tom, jak nádherný šaty vhodné její postavu. Black Christian Louboutin čerpadla dokončena její vzhled.

Mám rád viděl tuto jinou stranu Riri - a nemohu se dočkat, co má v obchodě, zatímco ona podporuje její nadcházející film!
...

After stepping out sans pants, the star cleaned up her look and stepped out, perfectly polished, while promoting her latest flick - I love seeing the star like this!

Rihanna is in London promoting her upcoming film, Battleship, and while she has shown off a slew of questionable get-ups her Alexander Wang pre-fall halter dress was classic, sexy and chic. I can't remember the last time we saw the star in something so simple - but she looks so great!
The olive green skimmed across her svelte frame, while the jersey knot-detailing on the front added some depth. She kept her accessories minimal, keeping the focus on how well the gorgeous dress fit her figure. Black Christian Louboutin pumps completed her look.
I love seeing this different side of RiRi - and I can't wait to see what she has in store while she promotes her upcoming film!
Rihanna je nový Nasty Zpráv na Karrueche Tran/ Rihanna’s New Nasty Message To Karrueche Tran

24. march 2012 at 11:12 | Terez(Smiley) |  Newz Rihanna
!!!NO COPY, VIP MESSAGES!!!
Tagy:
Rihanna Karrueche Tran
S laskavým svolením Twitter

13 komentářů Rihanna tweeted fotografie sebe svůdně oblečená a proletí pták ráno - zdá se, posílat zprávy přítelkyně Karruche Chrise Browna!
Rihanna odhalila nový pohled na Twitter , že dnes vypadá jako spíše varování než kostýmem! Oblečený v ramínek dlouhé černé šaty, štěrbiny k její horní stehen, self-prohlásil "Gangsta goth gejša" chlubil se její extra dlouhé zlaté nehty tím, že zapíchne její prostřední prst a obsahující výhružný pohled - a myslíme, že je zaměřena na Chrise Brown přítelkyně Karruche Tran !

Zatímco Rihanna je známá pro její odporné smysl pro módu, je 24-rok-starý Karibiku krása oblečený jako horký geisha dnes, protože ona natáčení Coldplay video pro "princezny z Číny." Rihanna dostala vyzdobil pro její roli ve videu s těžkým černá tužka na oči, červené rty, dramatické náušnice a over-the-top účes svázáni spolu s hůlkami.
Ale jak jsme hlášeny Rihanna zdálo se, že dissing Karrueche docela dost nedávné době, a to i poté, co dumpingové Chrise ! Zajímalo by nás, kdy tento spor skončí ...
...
Tags:
"Pics high"

Courtesy Of Twitter

Sign up for the HL newsletter!

Rihanna tweeted pictures of herself seductively dressed and flipping the bird this morning - she seems to be sending a message to Chris Brown's girlfriend Karruche!

Rihanna revealed a new look on Twitter today that comes across as more of a warning than a costume! Dressed in a strapless long black dress, slit to her upper-thigh, the self-proclaimed "Gangsta goth geisha" showed off her extra long gold nails by sticking her middle finger up and giving a menacing look - and we think it's directed at Chris Brown's girlfriend Karruche Tran!

While Rihanna is known for her outrageous sense of fashion, the 24-year-old Caribbean beauty is dressed as hot geisha today because she's filming the Coldplay video for "Princess of China." Rihanna got decked out for her role in the video with heavy black eyeliner, red lips, dramatic earrings and an over-the-top hairdo tied together with chopsticks.
But as we've reported, Rihanna seemed to be dissing Karrueche quite a bit recently, even after she dumped Chris! We wonder when this feud will end…

Katy Perry-Part Of Me

22. march 2012 at 15:25 | Terez(Smiley) |  Katy Perry
Byla jsem 873 807 člověk, co viděl tohle video./ I was 873,807 viewer.

Avril Lavigne-Complicated

19. march 2012 at 18:14 | Terez(Smiley) |  Avril Lavigne


Katy Perry-Part Of Me Trailler

17. march 2012 at 18:09 | Terez(Smiley) |  Katy Perry
Tohle je jen trailer, video ještě není dokončeno./ This is only Trailer, video isn´t finish.

September-Cry For U

13. march 2012 at 19:56 | Terez(Smiley) |  Other/Mix Celebrites

Videa, která stojí za spuštění/ Videos for stable running

10. march 2012 at 16:49 | Terez(Smiley)
Tyhle videa sleduji už od jejich vzniku:)/ These videos i see since beginn:)

Shakira-Objection(Tango)

7. march 2012 at 18:05 | Terez(Smiley) |  Shakira