Téma týdne:"Duchové"

11. july 2011 at 12:08 | Terez(Smiley)
To je poprvé, co mě zaujalo téma.Hodně lidí si vlastně říká jestli duchové vlastně existují.Já říkám, že existují.
Sen:
Zrovna dneska se mi zdál sen o duchovi Mitchala Jacksona.Já se o něj nějak moc nezajímám a prostě dnes se mi o něm zdálo.Byla jsem se svými kamarády ve vysokém patře a já jsem řekla Mitchalovo jméno, když se najednou začal vynořovat z prvního patra jako duch.Já jsem křičela a mí kamarádi taky.Jesže jsem se nemohla hýbat.Ale než se jeho duch dostal do našeho patra tak jsem se probudila.Byl to příšerný sen, ale jednou se mi stala pravdivá věc.
Halloween:
Byl Helloween minulého roku a já jsem byla s kámoškou večer venku.Když jsme se začaly nudit šli jsme k ní pro horory.Vénku jsme si sedli pod velkou lampu a četly jsme nahlad.Když najednou jsme uslyšely vrzání dveří.Nic jsme si z toho nedělaly a četly jsme dál.Když jsme uslyšely prásknutí dveří.Příšerně jsme se lekly, protože nefoukal vítr!A nakonec ta lampa před, kterou jsme byly začala vrzat a dokonce i blikat.To jsme na nic nečekaly a začaly utíkat od místa činu.Vážně nevím, co se to dělo.Chtěl nás někdo vyhnat?
Fotky:
Na některých fotkách se objevují šmouhy nebo obrysy osob.Duchové existují ať si, každý říká, co chce.
Knížka:
Byla jsem ve 2. patře v domě a četla si knížku Hannah Montana, když jsem ji přečetla položila jsem ji na stolek, který byl vedle mě a šla jsem spát.Ráno jsem tu knížku na stole nenašla.Tak jsem prohledala celé 2. patro, ale nenašla jsem ji.Tak jsem se šla podívat do 1. patra a našla jsem ji na stole.Zeptala jsem se všech jestli ji neodnesli, ale nikdo nic nevěděl.Někdo to udělat musel, ale kdo?Možná jsem to byla já, protože jsem mohla být naměsíčná nebo někdo z rodiny.Ale já vím, že náměsíčná nejsem nebo jsem?
Peřina:
Jednou mi brácha říkal, že v noci se mu ztratila peřina.Na zemi nebyla.Byla noc a tak ani moc neviděl, najednou ji našel na židli.Potom se šel podívat jestli spím, protože si myslel, že jsem to udělala já schválně, ale já jsem spala.Takže:1.Můžu být náměsíčná já
2.Může být náměsíčný můj bratr
3.Udělal to nějaký duch
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama