July 2011

Pitbull - Give Me Everything ft. Ne-Yo, Afrojack, Nayer, Madcon - Beggin', Toni Braxton - Un-Break My Heart,David Guetta - Where Them Girls At ft. Nicki Minaj, Flo Rida, Tinie Tempah ft. Eric Turner - Written in the Stars

30. july 2011 at 21:05 | Terez(Smiley) |  Other/Mix Celebrites
No takže zase po dlouhé době jsem zase doma.Je to dobře aspoň tu teď můžu dát písničky, které jsem shlédla v Chorvatsku a "jaksi" jsem to sem nestíhala dát.Tak dost řečí.Tady jsou ty písničky:
Tahle poslední je taky "docela"nová a taky ji znám hodně dlouho.

Rihanna-California King Bed, Russian Roulette, Shut up and Drive

26. july 2011 at 18:08 | Terez(Smiley) |  Rihanna
Tahle je docela nová.

I am Away

26. july 2011 at 17:58 | Terez(Smiley)
Ahojky všichni jsem pryč z Brna tak tu dlouho zase nebudu.
Jsem ve Starých Hradech.Je to blízko Dětenic.
Je to tu pěkné a pokusím se sem něco dát.


2. číslo časopisu Smiley

11. july 2011 at 21:06 | Terez(Smiley) |  Newz Miley
Tenhle časopis se stránkami je starší, ale pořád pěkný:DDA hlavně NEKOPÍROVAT!Plsky

Téma týdne:"Duchové"

11. july 2011 at 12:08 | Terez(Smiley)
To je poprvé, co mě zaujalo téma.Hodně lidí si vlastně říká jestli duchové vlastně existují.Já říkám, že existují.
Sen:
Zrovna dneska se mi zdál sen o duchovi Mitchala Jacksona.Já se o něj nějak moc nezajímám a prostě dnes se mi o něm zdálo.Byla jsem se svými kamarády ve vysokém patře a já jsem řekla Mitchalovo jméno, když se najednou začal vynořovat z prvního patra jako duch.Já jsem křičela a mí kamarádi taky.Jesže jsem se nemohla hýbat.Ale než se jeho duch dostal do našeho patra tak jsem se probudila.Byl to příšerný sen, ale jednou se mi stala pravdivá věc.
Halloween:
Byl Helloween minulého roku a já jsem byla s kámoškou večer venku.Když jsme se začaly nudit šli jsme k ní pro horory.Vénku jsme si sedli pod velkou lampu a četly jsme nahlad.Když najednou jsme uslyšely vrzání dveří.Nic jsme si z toho nedělaly a četly jsme dál.Když jsme uslyšely prásknutí dveří.Příšerně jsme se lekly, protože nefoukal vítr!A nakonec ta lampa před, kterou jsme byly začala vrzat a dokonce i blikat.To jsme na nic nečekaly a začaly utíkat od místa činu.Vážně nevím, co se to dělo.Chtěl nás někdo vyhnat?
Fotky:
Na některých fotkách se objevují šmouhy nebo obrysy osob.Duchové existují ať si, každý říká, co chce.
Knížka:
Byla jsem ve 2. patře v domě a četla si knížku Hannah Montana, když jsem ji přečetla položila jsem ji na stolek, který byl vedle mě a šla jsem spát.Ráno jsem tu knížku na stole nenašla.Tak jsem prohledala celé 2. patro, ale nenašla jsem ji.Tak jsem se šla podívat do 1. patra a našla jsem ji na stole.Zeptala jsem se všech jestli ji neodnesli, ale nikdo nic nevěděl.Někdo to udělat musel, ale kdo?Možná jsem to byla já, protože jsem mohla být naměsíčná nebo někdo z rodiny.Ale já vím, že náměsíčná nejsem nebo jsem?
Peřina:
Jednou mi brácha říkal, že v noci se mu ztratila peřina.Na zemi nebyla.Byla noc a tak ani moc neviděl, najednou ji našel na židli.Potom se šel podívat jestli spím, protože si myslel, že jsem to udělala já schválně, ale já jsem spala.Takže:1.Můžu být náměsíčná já
2.Může být náměsíčný můj bratr
3.Udělal to nějaký duch

Komix with Justin Bieber

11. july 2011 at 11:41 | Terez(Smiley)
Co si o tom myslíte?

Selena Gomez 1992-2011

11. july 2011 at 11:23 | Terez(Smiley)

Animation of Lady Gaga

11. july 2011 at 11:20 | Terez(Smiley)
Judas
Love Game
Just Dance
Bad Romance
Born This Way


Croatia

10. july 2011 at 9:16 | Terez(Smiley)
Ahojky, všichni
promiňte, že jsem tu dloooouho nebyla.
Byla jsem v Chorvatsku na osm dní, když jsem byla na pokoji sledovala jsem 4(tak se jmenuje ten pořad) a dávali tam samé nové písničky.Takže v následujících článcích se objeví.